خب این مقاله تموم شدو مخ من داغ کرده داره ذوب میشه. سخت شاید اونجوری نبودا ولی چرا فهمیدن یسری چیزا یه ذره سخت بود. شایدم چون بار اول میخوندمش اینجوری به نظرم رسید باید باز بخونمش منتها الان یا چند روز دیگه که برام یسری چیزاش جا بیفته. این بار فکر نکنم بتونم توضیح زیادی راجع بهش بدم. از اسمشم معلومه که در مورد چیه اسطوره در زمانه حاضر یا اسطوره ی امروز که رولان بارت نوشته و ترجمهٔ یوسف اباذری هست. سرچ کنین میاد باید بخرینش برای خوندنش. یسری چیزاشو میتونستم به عکاسی ربط بدم. کاش مبتونستم خوب توضیح بدم اما با یه بار خوندن فایده ای نداره. شاید وقتشه کتاب بخونم. هرچند هنوز 504 مونده و فرانسوی رو هم دلم میخواد مرور کنم. احتمالا کتاب جدید رو فردا شروع میکنم نه امشب. از امروزمم راضیم. میتونم سرمو راحت رو بالش بذارم. همین یه مروریم رو کارای امروزم انجام بدم شاید رو چیزایی که خوندم. فعلا که خوابم نمیاد. بهتره برم. 

2522 : مقالهٔ سکوت دیدن

2521 : مقالهٔ : سکوت دیدن

2593 : مقاله جدید : چشم عکاس

2591 : مقالهٔ جدید : انتقال موضوع ، عکس ، واقع گرایی

2615 : مقاله هایی از والتر بنیامین

2643 : مقاله : اسطوره در زمان حاضر

2634 : مقاله ی جدید

رو ,بدم ,اسطوره ,یه ,بار ,شاید ,اسطوره در ,کتاب بخونم ,بخونم هرچند ,هرچند هنوز ,وقتشه کتاب

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خلوت شیشه ای کوچک من باران زده مدرسه بهشت جنوب کاتارسیس وبلاگ خبری آذرپست 92094773 پیش بینی فوتبال با مجوز رسمی و جوایز میلیونی اخبار و اطلاعات جدید تکنولوژی و رایانه webmaster55 yamahdi788