میخوام بعد از مدتها باز مقالهٔ سکوت دیدن رو بخونم اگه بتونم امشب تا صبح. برای خوندنش حتی برای چندمین بار ذوق دارم که قراره بهتر بفهممش و یاداوری میشه برام و فکر میکنم راه رو نشونم میده. بقیه کارام هم مونده این چند روز اخر مرور گذاشتم واسه ۵۰۴ و فرانسوی و حالا کارای دیگه که جلو باید برده بشن بماند. چند روز تنبلی کردم باید اخر ماه رو یه جمع بندی خوب داشته باشم. به خصوص توی زبان. دقیقا باید زمان کار کردن روی زبان و خوندن کتاب رو مساوی بزارم جفتش نیاز به زمان و تمرکز داره. احتمالا بعد از مقاله کتاب منطق رو دست میگیرم کنجکاوم ببینم چجوری هست پارسال سر کنکور هیچکدومش رو نتونستم جواب بدم درست :/ به نظر سخت میاد اما خب همیشه باید مُصِر باشی برای یادگیری. دلم میخواد ازش سردر بیارم حتی اگه سخته. زمانم که طبق معمول کم میارم. 

این چند روز گذشته یه خورده حالم بد بود. به خصوص که زیاد میخوابیدم و احساس میکنم هی داره علائمم بدتر میشه یا دوباره برمیگرده. دکتر هم نیست نمیدونم کی میاد خط های مطب هم از دسترس خارج شدن :/  نمیدونم چیکار کنم. دستام لرزش گرفته دوباره وقتی کتابو دست میگیرم اعصابم خورد میشه. شاید مسئله ی مسخره ای به نظر بیاد اما واقعا عصبی کننده است. فکر کنم دکترمو مجبور باشم عوض کنم. اصلا امادگیشو ندارم دوباره از اول. فکر کن. چه عذابی. منفی فکر نکن مائده شایدم بد نباشه. دکتر خانم سراغ ندارم اما نیست. فکر کنم با این شرایط این روزا هیچ دکتری ویزیت نکنه مریضی رو. پس پیدا کردنش بیهوده است. و فعلا باید با این شرایط کنار بیام ظاهرا .

بد شانسی جدیدو بهت نگفتم. دیروز لپ تاپ رو روشن کردم هی پیام میزد تاریخ انقضای ویندوز گذشته :/ مگه داریم؟؟ سریع خاموشش کردم. گفتم خراب نشه دوباره تا یه فکری کنم در نتیجه اونم فعلا خارج از دسترس شده. چرا هرچی بدبیاری باید تو این موقعیت سراغم بیاد. کجا بدم درستش کنن الان تو این وضعیت کرونا. هوووف مجبورم صبر کنمو چاره ای نیست.

دیروز عکسهامم دیدم خب باید بگم خوب نبودن  و سربه هوا بودن من کاملا مشخص بود  با این حال من نا امید نمیشم  بالاخره باید بتونم عکس بگیرم حتی اگه محال به نظر بیاد باید بتونم انجامش بدم اینقدر گیر میدم بهش تا بشه.

خب فکر کنم به اندازه کافی فهمیدی تو چه موقعیت هایی قرار دارمو چقدر بدبیاری داشتم. بهتره برم کلی کار رو سرم ریخته دیگه نمیخوام به خاطر بی توجهی خودم زمانم از دست بدم. به اندازه کافی عقب هستم.

2522 : مقالهٔ سکوت دیدن

2521 : مقالهٔ : سکوت دیدن

2593 : مقاله جدید : چشم عکاس

2591 : مقالهٔ جدید : انتقال موضوع ، عکس ، واقع گرایی

2615 : مقاله هایی از والتر بنیامین

2643 : مقاله : اسطوره در زمان حاضر

2634 : مقاله ی جدید

رو ,کنم ,فکر ,بدم ,اگه ,خب ,به نظر ,چند روز ,فکر کنم ,به اندازه ,اندازه کافی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

عجیب۴ ...و چشمهایش تا ابدیت ادامه داشت... دفتر خاطرات سارا مرتضوی نوا بلاگ هر چی که بخوای امنیت luxyadak لیراوی دشت خرید و فروش انواع ضایعات اهن در تهران زندگی بهتر